Nedaudz par spēli Grobiņa/Kings vs Gavieze 29.02.2012. gads

Par spēli:

Starta piecinieks:     #4 Igors Kuzņecovs (180cm)                #9 Juris Ozols  (186cm)               #10  Uldis Kulpe (180cm)

#12 Einārs Vierpe (198cm)               #5 Vladimirs Fedotovs
(191cm)

_______________________________________________________________________________________________

Spēles sākums, bija ātrs. Gaviezes komandai pašā sākumā izdevās izrāviens 5:0, kur Igors Kuzņecovs precīzs bija no pustālās zonas un arī no 3. punktu līnijas robežas, bet cīņa līdz pirmās ceturtdaļas beigām bija vienādi ''sīva''.
Spēlei turpinoties,sākotiest otrajai ceturtdaļai Gavieznieki turpināja ar sekmīgiem uzbrukumiem un ātriem pretuzbrukumiem.
     Trešajā ceturtdaļā ar trijiem jeb četriem precīziem ''trinīšiem'' Vladimirs Fedotovs būtiski palielināja rezultāta starpību. Arī trešajā ceturtdaļā Uldis Kulpe ar Normundu Līcīti pēc labām ātrām piespēlēm zibenīgi spēja izskriet dažos pretuzbrukumos un gūt svarīgos punktus.
     Ceturtajā ceturtdaļā komanda nostiprināja uzvaras pozīciju un uzvarēja spēli ar rezultātu 100:69, ar ko arī apsveicam komandu.